...
  • Soki Napoje BIO

  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia

Na które soki owocowe warto postawić?

Aktualnie na rynku znaleźć można wiele rodzajów soków. Dzięki temu możemy wybierać spośród wyrobów przygotowywanych różnymi sposobami. Jednakże, na jakie z najpopularniejszych rodzajów soków warto zwrócić uwagę w szczególności?

Napoje i soki BIO – organiczny i zdrowy wybór

Owoce i warzywa, z których powstają soki i napoje BIO, uprawiane są zgodnie z zasadami ekologicznego rolnictwa. Na etapie produkcji nie korzysta się z żadnego rodzaju pestycydów, ani dodatków chemicznych. Dodatkową zaletą takiego procesu jest fakt, że zawierają one szczególnie wysoką dawkę witamin, minerałów i antyoksydantów. Dzięki temu w rezultacie otrzymujemy wysokiej jakości soki i napoje, wyprodukowane z produktów z najwyższej półki.

Koncentrat soków – długotrwałe rozwiązanie

Koncentrat soków powstaje poprzez odparowanie z soku wody, pozostawiając jedynie skoncentrowane składniki, co potem zostaje przechowywane w odpowiedni sposób. Następnie przed samym spożyciem, do soku dodaje się wodę, co przywraca mu jego pierwotny stan. Rozwiązanie tego typu charakteryzuje się tym, że jest zdatne do wypicia przez szczególnie długi okres czasu.

Najlepsze źródło witamin – nektar

Nektar jest szczególnie zdrowym napojem przede wszystkim ze względu na to, jak wiele witamin i minerałów posiada. Jest to idealne źródło wszelkich składników potrzebnych do poprawnego funkcjonowania.

 

Za sprawą bardzo zróżnicowanej oferty w łatwy sposób możesz wybrać najbardziej dopasowane rozwiązanie do swoich wymagań!

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com