...
  • Baseny wanny ogrodowe z masażem

Baseny to akcesoria ogrodowe, które pozwalają latem nie tylko na efektywne schłodzenie, ale również dostarczają dużo dobrej zabawy i aktywnego spędzania czasu. Basen ogrodowy to świetne rozwiązanie dla małych i dużych członków rodziny.

  • Parametry

Hurtownia basenów ogrodowych — jaki basen ogrodowy dla dziecka wybrać?

Najmłodsi użytkownicy basenów ogrodowych ucieszą się z dmuchanych placów wodnych, z których korzystać mogą wspólnie ze swoimi przyjaciółmi. Hurtownia basenów ma w swoim asortymencie baseny z akcesoriami, które pobudzają zmysły malucha i rozwijają jego umiejętności. Basen dla dzieci Splash & Learn, Fishing Fun Play Center czy Action Sports Play Center zapewnią godziny szalonej zabawy w wodzie i przyniosą dużo uśmiechu zarówno rodzicom, jak i dzieciom.

Dla małych dzieci dobrym wyborem będą dmuchane baseny ogrodowe Bestway, które dostępne są w wielu kolorach i kształtach jak jednorożec, wieloryb czy krab. Ich kompaktowe wymiary pozwolą na umieszczenie nawet w mniejszych ogrodach i zapewnią możliwość schłodzenia i dobrej zabawy przez długi czas. Baseny te przeznaczone są dla dzieci powyżej drugiego roku życia.

Dla starszych maluchów, dzieci powyżej szóstego roku życia dostępne są większe baseny Bestway, które pozwalają na wodne szaleństwo we własnym ogrodzie. Są one zrobione z wytrzymałych materiałów, pozwalających na wodne harce. Wybrać można basen ogrodowy z aplikacją z bajek np. z filmu: „Auta”. Dodatkowo sięgając po basen nadmuchiwany Podmorska przygoda, otrzymuje się w zestawie gogle 3D i kryształowe skarby, dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza, a korzystać z nich mogą dorośli razem z dziećmi.

Inną możliwością są baseny ogrodowe dla dzieci z baldachimem, który skutecznie chroni przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, pozwalając na zabawę nawet w najbardziej upalnym czasie.

Jakie baseny stelażowe są dostępne?

Wybrać można również baseny stelażowe, które przeznaczone są dla starszych użytkowników lub zabawę dzieci pod opieką dorosłych. Są one proste w montażu i pozwalają na wodne szaleństwa przez długie godziny. Basen stelażowy dostępny jest w wielu rozmiarach i idealnie nada się zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Baseny dostępne są w wielu rozmiarach, można więc wybrać taki, który będzie idealnie pasować do ogrodu. Baseny stelażowe szybko napełnia się wodą, producenci gwarantują wypełnienie już w trzydzieści minut.

Posiadaczom większej przestrzeni polecamy basen naziemny Power Steel, w którym zmieści się jednocześnie wiele osób naraz. Zapewnia on doskonałą zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Zrobiony jest z wytrzymałego materiału, a konstrukcja umożliwia szybkie napełnienie wodą.

Co więcej, baseny dostępne są również w różnych kształtach. Postawić można na klasyczny okrągły, jak i owalny lub prostokątny. Dostępne są również baseny rozporowe, które również zapewnią, że ogród będzie pełen zabawy i frajdy dla dużych i małych użytkowników.

Jakie akcesoria basenowe wybrać?

Wraz z basenem ogrodowym warto zakupić akcesoria basenowe, dzięki którym czas na świeżym powietrzu w ogrodzie będzie jeszcze ciekawszy i które pozwolą na utrzymanie samego basenu w dobrym stanie. Jeśli chcesz zaskoczyć wszystkich postaw na Swimfinity Swim Fitness System, czyli urządzenie generujące przeciwprąd, pozwalające na pływanie bez konieczności zmiany kierunku.

Dla miłośników gier zespołowych prezentujemy siatkę do siatkówki w wodzie. Jest to zabawka basenowa, która zapewni rozrywkę na bardzo długi czas. Wraz z siatką otrzymuje się piłkę i łatkę naprawczą.

Do akcesoriów ogrodowych dmuchanych niezbędna będzie również pompka np. ta ręczna, która szybko uzupełni brakujące powietrze w piłkach i innych dmuchanych zabawkach. Warto mieć ją zawsze pod ręką. Kupując basen ogrodowy, warto sięgnąć również po puzzle-osłonę wokół basenu, dzięki którym ustrzec się będzie można od nieprzyjemnych poślizgnięć. Warto zaopatrzyć się również w namiot basenowy, który stanowi doskonałą ochronę przed deszczem, słońcem oraz niechcianymi zabrudzeniami czy owadami. Ponadto zapewnia on o wiele szybsze nagrzewanie się wody w basenie i mniejsze, nocne straty ciepła.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com