...
  • Szafki, stoły i wózki dla gastronomii

Poszukujesz wyposażenia gastronomicznego dla swojej profesjonalnej kuchni? Lumarko to hurtownia gastronomiczna, która oferuje szeroki wybór znakomitych produktów od znanych producentów. W naszej ofercie znajdziesz szafki, stoły i wózki wykonane ze stali nierdzewnej, idealne do użytku w lokalach, kuchniach barów czy innych miejscach gastronomicznych. Oferujemy również szeroki wybór innych urządzeń i mebli niezbędnych w profesjonalnej kuchni. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz swój lokal w najlepszej jakości sprzęt gastronomiczny.

Wyposażenie gastronomii to wszelkie urządzenia i meble, które są niezbędne do funkcjonowania profesjonalnej kuchni w lokalach gastronomicznych, takich jak restauracje, bary, kawiarnie czy hotele. Hurtownia gastronomiczna Lumarko to miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia gastronomiczne i sprzęt gastronomiczny w atrakcyjnych cenach.

W Lumarko znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zaopatrzyć swoją kuchnię gastronomiczną w profesjonalne urządzenia. Odwiedź nasz sklep hurtowni gastronomicznej i zapoznaj się z pełną ofertą.

  • Parametry