...
  • Paski

W sklepie Lumarko znajdziesz szeroki wybór skórzanych i parcianych pasków damskich i męskich, w tym artykuły od znanych i cenionych producentów.

Pasek to element garderoby, który nie tylko utrzymuje spodnie na odpowiedniej wysokości, ale także daje możliwość eleganckiego uzupełnienia stylizacji. Paski damskie pozwalają na szeroki wybór dodatków, natomiast męskie paski, obok zegarka, butów i skarpetek, stanowią jedne z najważniejszych elementów udanej stylizacji.

Wybierając idealny pasek męski, warto pamiętać o spójności z resztą ubioru – kolor powinien być dobrany do barwy butów i paska do zegarka, a szerokość odpowiednio dopasowana do wielkości szlufek. Na formalne okazje niezbędny jest skórzany pasek, natomiast na nieformalne wyjścia można zastąpić go paskiem wykonanym z innych materiałów.

W naszej ofercie znajdziesz paski w różnych stylach, dzięki czemu łatwo znajdziesz coś dla siebie lub bliskiej Ci osoby. Jesteśmy hurtownią wielobranżową, dlatego możesz liczyć na atrakcyjne ceny zarówno dla detalu, jak i dla hurtu.

  • Parametry