...
  • Artykuły dla zwierząt

Artykuły dla zwierząt dostępne w hurtowni zoologicznej charakteryzują się najwyższą jakością, różnorodnością i szeroką ofertą. Hurtownia artykułów dla zwierząt to miejsce, które oferuje artykuły dla psów, kotów, ptaków oraz małych zwierząt. Oprócz karm i akcesoriów dla zwierzęcych przyjaciół hurtownia zoologiczna oferuje wózki i przyczepki dla zwierząt, karmniki, domki i poidełka oraz transportery, a także pułapki żywochwytne.

  • Parametry

Jakie oferty dla psów można znaleźć w hurtowni zoologicznej?

Internetowy sklep zoologiczny oferuje przede wszystkim wysokiej jakości karmy dla psów, proponując niezwykle konkurencyjne ceny. Pokarm ten jest sprawdzonej jakości i polecany przez hodowców. Do wyboru są zarówno karmy suche, jak i mokre z wysoką zawartością mięsa i składnikami odżywczymi. Co więcej, hurtownia zoologiczna ma w ofercie również przysmaki i chrupki dla każdego psa.

Internetowy sklep zoologiczny to również oferta bud dla psów, kojców, klatek czy legowisk, z których pies na pewno będzie zadowolony i z chęcią z nich skorzysta. Dodatkowo oferujemy ubranka dla psów i baseny, które idealnie sprawdzają się podczas upałów i są polecane przez ekspertów z branży zoologicznej.

Co dla kota w internetowym sklepie zoologicznym?

Hurtownia artykułów dla zwierząt domowych obejmuje swoim asortymentem również towary dla kotów. Wysokojakościowe karmy, zarówno mokre, jak i suche, a także przekąski i paszteciki to coś, w czym lubują się wszystkie koty. A jak wiadomo, odpowiednio zbilansowana dieta jest podstawą zdrowej egzystencji kociego przyjaciela.

Ponadto znajdziesz u nas również meble dla kotów, jak drapaki czy specjalne legowiska dla nich. Te pierwsze dostać można w wielu wzorach i rozmiarach, począwszy od mniejszych, które będą pasować do każdego wnętrza, aż po te większe, które idealnie nadają się do dużych pomieszczeń. Legowiska dla kotów również są dostępne w wielu opcjach do wyboru. Można sięgnąć po te klasyczne, przypominające większe poduszki, jak i okrągłe, prostokątne czy zabudowane.

Jako że koty uwielbiają skrytki, oferujemy również legowiska domki w wielu rozmiarach i opcjach, jak przykładowo dwupoziomowe legowisko z drapakiem. Są to ciekawe gadżety, które koty na pewno docenią. Mogą się na nich zarówno słodko wyspać, jak i pobawić czy wypocząć.

Jakie akcesoria dla małych zwierząt wybrać?

Oferty dla gryzoni to zarówno klatki i kojce do domów, jak i te rzeczy, które wykorzystuje się na zewnątrz. Oferowany towar to nie tylko akcesoria dla chomików, królików czy świnek morskich, ale również kurcząt, drobiu czy innych małych zwierząt domowych. Mnogość wzorów i kolorów powoduje, że każdy właściciel znajdzie towar dla swojego zwierzaka.

Właściciele ptaków również znajdą u nas niezbędne akcesoria. Ptaki na pewno będą zadowolone z woliery, która pozwoli na kontakt ze światem zewnętrznym, przy jednoczesnym zachowaniu ich komfortu, wygody i, co najważniejsze, bezpieczeństwa. Konstrukcja woliery składa się z aluminiowego drutu i jest lekka, a przy tym trwała i niezbyt wymagająca. Na pewno jest to rozwiązanie, które może służyć przez wiele lat.

Internetowy sklep zoologiczny

Internetowy sklep zoologiczny to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w jednym miejscu znaleźć można konkurencyjne ceny i wszystko to, co najpotrzebniejsze dla zwierzaka. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz karmy o dobrym składzie, przekąsek, akcesoriów, legowisk czy woliery, hurtownia artykułów dla zwierząt ma to wszystko. Robienie zakupów jest proste i wygodne, ponieważ pozwala na kompleksowy wybór niezbędnych towarów.

Co więcej, oferta internetowego sklepu zoologicznego zawiera także pułapki żywochwytne i odstraszacze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odstraszacza ultradźwiękowego, w formie taśmy, czy też kolców, wszystko to znajdziesz w naszej ofercie. Dodatkowo oferujemy także pułapki na ślimaki, deratyzatory i pułapki na owady, a zastosowanie pułapki żywochwytnej pozwoli na pozbycie się nieproszonych gości z ogrodu w sposób szybki i skuteczny. Występują one w kilku wielkościach, które można dostosować do swoich potrzeb.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com