...
  • Ściągaczki do okien i podłóg

Wnętrza wymagają regularnego sprzątania. I mowa nie tylko o pozbyciu się kurzu z mebli, umyciu podłogi czy wyczyszczeniu płytek w łazience. Dbając o czystość wnętrza nie można zapomnieć o oknach. Korzystając ze środków do mycia szklanych powierzchni oraz odpowiednich narzędzi, takich jak ściągaczki, szybko można rozprawić się z problemem mycia okien. Dostępne w sklepie Lumarko ściągaczki do okien wyróżniają się wysoką jakością. Proponujemy ściągaczki ręczne, a także ściągaczki z drążkiem, które ułatwiają mycie dużych powierzchni szklanych, do których dotarcie z klasyczną, małą ściągaczką jest utrudnione. Oferowane ściągaczki do okien są funkcjonalne, podobnie jak ściągaczki do podłogi. Dostępne w naszym sklepie ściągacze do podłóg to produkty, które świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie pojawia się problem dużej ilości wody. Ściągaczki wyposażone są w gumę, która dokładnie zbiera wodę z różnych powierzchni. Poszczególne modele posiadają także możliwość zamocowania drążka, co zwiększa funkcjonalność.

  • Parametry

Ściągaczki do wody – przepis na czystą łazienkę

Wnętrze naszego domu domaga się regularnego sprzątania. Pomieszczeniem szczególnie narażonym na gromadzenie się brudu oraz trudnym w utrzymaniu porządku jest łazienka. Codzienne korzystanie z niej sprawia, że łatwo o powstawanie różnego rodzaju zacieków na, chociażby kafelkach czy kabinie prysznicowej. Świetnym rozwiązaniem na poradzenie sobie z tym jest postawienie na ściągaczkę do wody.

Ściągaczki do wody w trosce o suchą podłogę

W łazience nietrudno jest o wylaną na ziemi wodę. Wychodzenie spod prysznica czy wanny, korzystanie z umywalki to nieuniknione źródło zbierania się na podłodze wilgoci. Niezależnie od tego jakbyśmy się starali, ciężko zredukować szansę na to do zera. Dlatego właśnie dobrze jest regularnie odświeżać łazienkę. Idealnym narzędziem, które pozwoli zachować jej perfekcyjny stan, są ściągaczki do podłóg. Modele znajdujące się w ofercie Lumarko z łatwością sprostają wszelkim oczekiwaniom, skutecznie usuwając wodę z nawierzchni. Szeroka gama ściągaczek daje okazję na wybranie idealnego modelu, dopasowanego do Twoich potrzeb, który pozwoli na wygodne sprzątanie podłogi.

Ściągaczki do okien i kabiny prysznicowej

Pomimo że ściągaczki do okien mogą odnaleźć swoje zastosowanie w całym domu, to właśnie w łazience przydają się najbardziej. Korzystanie z prysznica (zwłaszcza z gorącą wodą) szybko sprawia, że okna i kabina prysznicowa paruje. Dodatkowo wylewanie się wody na jego obudowę powoduje, że łatwo o powstawania na niej kamienia. Żeby uniknąć godzin przeznaczonych na jego usuwanie w przyszłości, postaw na ściągaczki do okien. Regularne korzystanie z nich pozwoli na łatwe usunięcie pozostałej wody i cieszenie się idealnym stanem znacznie dłużej.

Zdecydowanie się na sprawdzone rozwiązania, to pewna recepta na idealny stan łazienki!

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com