...
  • Do gotowania pieczenia smażenia suszenia

  • Parametry

Nowoczesne akcesoria do gotowania

Gotowanie nie musi być tylko zwykłym przyrządzeniem posiłków, ale może być też kreatywnym zajęciem, dzięki któremu odkrywamy zupełnie nowe smaki. W dobie internetu znalezienie nowych przepisów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jednak, poza samymi składnikami, dużą rolę odgrywają często akcesoria do gotowania.

Różnorodne patelnie do zadań specjalnych

W naszej ofercie znaleźć można wiele rodzajów patelni. Klasyczne i uniwersalne zawsze się przydają. Dzięki ceramicznej powłoce charakteryzują się one perfekcyjną nieprzywieralnością. Jest to ogromne ułatwienie, zwłaszcza kiedy mówimy o gotowaniu bez dodatku tłuszczu. Przygotowując bardziej dietetyczne posiłki, często staramy się unikać nadmiernego dodawania oleju lub oliwy. Razem z uniwersalnymi patelniami ceramicznymi, gotowanie w ten sposób staje się szczególnie łatwe.

Za to jeśli zależy nam na efekcie prosto z grilla, idealnie sprawdzą się tytułowe patelnie grillowe.

Woki do gotowania dań azjatyckich

Chociaż korzysta się z nich szczególnie w kuchni chińskiej i indyjskiej, coraz częściej możemy usłyszeć o nich także w Europie. Woki to wszechstronne naczynia, które idealnie nadają się go gotowania posiłków sposobem azjatyckim. Za pomocą odpowiedniego wykonania, świetnie sprawdzają się podczas smażenia na dużym ogniu. Przygotowywanie dań w ten sposób jest w tym przypadku wskazane, ponieważ właśnie to pozwala zachować chrupkość mięsa i warzyw.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com