...
  • Dekoracje

  • Parametry

Dekoracje do Twojego domu

Lumarko posiada szeroką ofertę dekoracji i artykułów do wyposażenia domu. W naszym asortymencie można znaleźć produkty, które z pewnością dopasujecie do każdego stylu wnętrza. Oferowane przez nas dekoracje do wnętrz nadadzą niepowtarzalnego charakteru i stylu. Nasza oferta produktowa to przede wszystkim: tapety, skrzynki pocztowe, dekoracyjne obrazy, dywany, pokrowce, wazony i doniczki, a także lampiony i sztuczne donice.

Świecie, kominki i dyfuzory zapachowe dla Twojego wnętrza

Aby nadać mieszkaniu odpowiedni klimat z pewnością sprawdzą się nasze świecie, kominki, dyfuzory oraz zapachy eteryczne. Nasze produkty możecie stosować na co dzień, jak również podczas wyjątkowych okazji. Dzięki naszym różnorodnym zapachom i eleganckim opakowaniom będą doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza.

Poduszki dekoracyjne 

Lumarko posiada szeroką ofertę dekoracyjnych poduszek, które możecie dopasować do swojego wnętrza.  Z pewnością dopasujecie je do naszych dekoracji okiennych. Nadadzą niepowtarzalny wygląd oraz sprawią, że miejsce waszego relaksu będzie jeszcze bardziej wygodne. 

Artykuły dekoracyjne dla Twojego wnętrza

Wybierając artykuły dekoracyjne do swojego domu należy kierować się przede wszystkim swoim gustem oraz tym aby akcesoria dopasować do wnętrza mieszkania. Wiele osób wybierając wymarzone dodatki do swojego mieszkania śledzi obecnie panujące trendy i wybiera dodatki, które obecnie są modne.   

Z Lumarko możesz urządzić swój ogród

Nasza oferta to również akcesoria i produkty dekoracyjne, które przydadzą się do urządzenia Twojego ogrodu. Fontanny domowe oraz oczka ogrodowe sprawią, że wasz ogród nabierze niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą się odpoczywać i relaksować w swoim ogrodzie. Oczywiście to nie wszystko, w Lumarko posiadamy również ozdobny na trawnik i rzeźby ogrodowe. 

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com