...
  • Armatura łazienkowa

  • Parametry

Armatura łazienkowa

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów i akcesoriów łazienkowych. Dzięki nim, bez problemu urządzisz swoja łazienkę. Armatura łazienkowa odnosi się do różnych elementów wyposażenia łazienki, takich jak baterie, prysznice, wanny, umywalki i toalety.

Baterie łazienkowe

Nasz internetowy sklep posiada szeroką ofertę baterii łazienkowych. Baterie są używane do kontrolowania przepływu wody do umywalki, wanny lub prysznica. Mogą mieć jedną lub dwie gałki, które pozwalają na regulację temperatury i strumienia wody. Dostępne są różne style i wykończenia, takie jak chrom, stal nierdzewna, mosiądz czy matowe wykończenia. Nasze baterie idealnie dobierzesz do wnętrza swojej łazienki.

Umywalki łazienkowe

Oferowane przez nas umywalki łazienkowe, dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, takich jak umywalki nablatowe, wpuszczane, narożne czy wiszące. Dzięki naszym umywalkom twoja łazienka będzie praktyczna, wygodna i ponadczasowa.

Wanny i prysznice 

Prysznice stanowią istotny element łazienki. Mogą być montowane nad wanną lub w kabinie prysznicowej. Można wybierać spośród różnych typów pryszniców, takich jak deszczownice, słuchawki prysznicowe, prysznice ręczne czy prysznice z funkcją masażu. Istnieje również wiele opcji dotyczących głowic, włączników, uchwytów i węża prysznicowego. W naszej ofercie znajdziecie również wygodne i komfortowe wanny, które dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, takich jak wanny prostokątne, owalne, narożne czy wolnostojące. Można wybierać spośród wanien akrylowych, stalowych, emaliowanych czy kompozytowych. Niektóre wanny posiadają także funkcje hydromasażu.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com