...
  • Utrzymanie czystości

Czyste, pachnące, uporządkowane wnętrza to prawdziwa wizytówka domu, mieszkania czy innego obiektu. W utrzymaniu porządku nieocenione są różnego rodzaju środki czystości, które pomagają w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Niezbędne środki utrzymania czystości to nie tylko chemia gospodarcza w postaci płynów, wybielaczy, mleczek do czyszczenia, środków do mebli czy odświeżaczy powietrza, ale także innego rodzaju produkty, których nie powinno zabraknąć w domu czy biurze. Mopy i wiadra, szufelki ze zmiotką, miotły, szczotki, kije, kosze na śmieci, kosze na pranie czy ściągaczki do okien i podłóg to elementarne wyposażenie ułatwiające utrzymanie porządku. Szeroka oferta produktów pozwala na wybór takich środków czyszczących, a także środków utrzymania czystości, które będą spełniały indywidualne oczekiwania i sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających osób. W szerokiej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, które są niezbędne w każdym domu. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

  • Parametry

Utrzymanie czystości

Czyste, pachnące, uporządkowane wnętrza to prawdziwa wizytówka domu, mieszkania czy innego obiektu. W utrzymaniu porządku nieocenione są różnego rodzaju środki czystości, które pomagają w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń. Niezbędne i praktyczne środki utrzymania czystości to nie tylko chemia gospodarcza w postaci płynów, wybielaczy, mleczek do czyszczenia, środków do mebli czy odświeżaczy powietrza, ale także innego rodzaju produkty, których nie powinno zabraknąć w domu czy biurze. 

Produkty, które pomogą Ci utrzymać czystość w Twoim domu

Szeroka oferta produktów pozwala na wybór takich środków czyszczących, a także środków utrzymania czystości, które będą spełniały indywidualne oczekiwania i sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających osób. W szerokiej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, które są niezbędne w każdym domu. Mopy i wiadra, szufelki ze zmiotką, miotły, szczotki, kije, kosze na śmieci, kosze na pranie czy ściągaczki do okien i podłóg to elementarne wyposażenie ułatwiające utrzymanie porządku.

Chemia gospodarcza – obowiązkowy element każdego domu!

Trudno wyobrazić sobie dom, mieszkanie lub miejsce pracy bez produktów do sprzątania. Środki czystości stanowią jeden z najważniejszych elementów do sprzątania naszego mieszkania. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać zarówno codzienne prace porządkowe, jak również sprzątanie generalne. Niezwykle ważne jest to, aby produkty te były wysokiej jakości. To z pewnością pomoże nam w utrzymaniu czystości. 

Produkty i akcesoria do czyszczenia samochodów

Lumarko posiada również produkty do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Nasza oferta dostosowana jest do różnego rodzaju aut. Posiadamy płyny i szampony do tapicerek oraz karoserii. Wiemy jak ważne jest zachowywanie porządku w samochodach osobowych, dlatego nasze produkty z pewnością Wam w tym pomogą.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com