...
  • Oprawy oświetleniowe

  • Parametry

Oprawy oświetleniowe – jak skutecznie oświetlić dom naszych marzeń?

Aranżując swój dom, każdorazowo dokładamy wszelkich starań do tego, aby powstała estetyka zapewniała nam komfortowe mieszkanie w nim. Poza starannym doborem mebli czy kolorów ścian i podłóg warto jest zwrócić uwagę także na kwestię oświetlenia i wyglądu samych lamp. Co oferują od siebie modele dostępne w Lumarko?

Klasyczne i eleganckie żyrandole

Chociaż coraz popularniejsze stają się bardziej nowoczesne rozwiązania, klasyka w projektowaniu wnętrz nadal ma ogromną rzeszę wielbicieli. Pomimo popularności minimalizmu, rozwiązania nawiązujące do nieco starszych styli uznawane są właśnie za szczególnie eleganckie. Ich bogaty i rozwinięty design bardzo często świadczy o swojego rodzaju luksusie. Wrażenie to sprawiają w dużej mierze ich wyjątkowe zdobienia w postaci między innymi lśniących kryształków. Sprawdzają się one perfekcyjnie przede wszystkim w przypadku mieszkań lub domów charakteryzujących się nieco większym metrażem. Tam komponują się one idealnie, stylowo wypełniając przy tym rozległą przestrzeń na suficie.

Minimalistyczne i nowoczesne lampy wiszące

Z roku na rok coraz popularniejsza staje się minimalistyczna estetyka w projektowaniu wnętrz. Nie tylko jest ona atrakcyjna dla oka za pomocą nowoczesnego looku, ale głównie praktyczna. Bardzo łatwo sprawia ona, że dom lub mieszkanie staje się bardziej przestrzenne i przejrzyste. W rezultacie łatwiej jest czuć się wtedy swobodniej. Tyczy się to nie tylko mebli, ale i lamp. Chociaż nie rzucają się one aż tak bardzo w oczy poprzez swój stosunkowo niewielki rozmiar, są one bardzo wydajne – doskonale oświetlając całe pomieszczenie.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com