...
  • Latarnie, lampiony i świeczniki

Chcesz stworzyć przytulny klimat w trakcie świątecznej kolacji? A może wolisz nadać swojemu domowi eleganckiego sznytu? Ewentualnie lubisz się zrelaksować w trakcie aromatycznej kąpieli przy blasku świec? Jest tak dużo okazji, zarówno w okresie świątecznym, jak i na co dzień, kiedy przytulna oprawa przy użyciu świec wydaje się niezbędna. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że oświetlenie ogrodu, tarasu czy świątecznego stołu, jest znacznie przytulniejsze, gdy znajdą się na nich świecie w odpowiedniej oprawie.

Nasza hurtownia oferuje Państwu klasyczne latarenki, świeczniki i lampiony wykonane ze szkła połączonego z mniej oczywistymi materiałami. Dla miłośników stylu boho proponujemy całą serię lampionów z rattanu, do wnętrz industrialnych czy minimalistycznych — proste latarenki wykonane z metalu. Obok klasycznych i ponadczasowo eleganckich świeczników, proponujemy delikatne ceramiczne osłonki na tealighty, młodzieżowe w welurowej osłonce, niepowtarzalne drewniane oraz efektowne wykonane na wzór kryształowych.

  • Parametry

Lampiony i latarenki dekoracyjne — stwórz swój własny, tajemniczy ogród

O ile klasyczne świeczniki czy lampiony sprawdzą się głównie w domu, latarenki, pochodnie i lampiony będą doskonale wyglądać w Twoim ogrodzie. Ustawianie takich stylowych źródeł światła to nie tylko ekonomiczny sposób na doświetlenie patio, tarasu czy podwórka. To również, a może przede wszystkim, doskonały pomysł na nadanie tym przestrzeniom klimatu, przytulności i aury tajemniczości.

Myśląc o aranżacji ogrodu, ważne, aby pamiętać o odpowiednim doborze lampionów czy latarni. Powinny mieć one osłonę źródła światła, tak, aby podmuch wiatru nie zgasił ognia. Jest to również ważne ze względu na bezpieczeństwo. Latarnie i lampiony drewniane, metalowe czy rattanowe są bezpieczniejsze w użytkowaniu, gdy ogień jest bezpiecznie umieszczony ze szkłem. Takie źródło światła można spokojnie pozostawić na pewien czas bez nadzoru.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com