...
  • Akcesoria do prasowania

Dobrze wyprasowane ubrania bez żadnych zagnieceń to zasługa w dużej mierze dobrego żelazka, jednak nie tylko. Prasując ubrania, warto pamiętać również o tym, aby zaopatrzyć się w akcesoria do prasowania, takie jak deski do prasowania, rękawniki, pokrowce na deskę czy siatki i protectory. Odpowiednia deska znacząco ułatwia prasowanie. Dostępne w ofercie naszego sklepu deski do prasowania wyróżniają się lekką konstrukcją odporną na korozję. Poszczególne modele posiadają praktyczną i wygodną podstawkę, na której można umieścić żelazko. Oferujemy także deski z uchwytem na przewód, a także deski z gniazdkiem elektrycznym, co znacząco poprawia komfort prasowania. Akcesoria do prasowania obejmują także bardzo praktyczne rękawniki, które są nieocenionym rozwiązaniem przy prasowaniu mankietów, rękawów, żabotów czy też innych trudnych do uprasowania części garderoby. Naszym klientom proponujemy także wysokiej jakości pokrowce na deski do prasowania, a także siatki i protectory, których stosowanie sprawia, że ubrania nie zostaną przypalone, a także nie będą się nieestetycznie błyszczeć, co nierzadko jest następstwem prasowania tkanin syntetycznych w wysokiej temperaturze.

  • Parametry

Jak skutecznie prasować?

Prasowanie jest czynnością, której wielu z nas nie lubi. Warto więc zaopatrzyć się w odpowiednie sprzęty, jak żelazka i akcesoria, dzięki którym prasowanie pójdzie szybko i bezproblemowo. Dobre żelazko to połowa sukcesu, jednak niezwykle ważne są również właściwe deski do prasowania, które powinny być wygodne i komfortowe w użytkowaniu.

Jeśli wybór deski do prasowania już za nami, warto zaopatrzyć się w pokrowiec na nią. Hurtownia artykułów gospodarstwa domowego oferuje je w wielu wzorach, a dzięki ich uniwersalności pasują do większości standardowych rozmiarów desek do prasowania. Mix wzorów i kolorów to dodatkowy argument za ich kupnem w hurtowni wielobranżowej.

Hurtownia desek do prasowania

Deska do prasowania znacznie ułatwia tę domową czynność należącą do podstawowych. Hurtownia desek do prasowania umożliwia ich zakup w systemie hurt detal w zależności od własnych potrzeb. Deski do prasowania są dostępne w wielu rodzajach, warto jednak wiedzieć, czym się od siebie różnią i jakie mają wymiary oraz właściwości.

Wybierając deskę do prasowania, która ma pokrowiec z warstwą metaliczną, ma się pewność, że para nie skropli się pod deską i zostanie ona skutecznie odbita. Zastosowanie tego materiału pozwala na szybsze prasowanie. Szukając deski do prasowania, warto zwrócić uwagę na odpowiednią podstawkę pod żelazko lub stację parową, elektryczne złącze czy antenkę, dzięki której przewód żelazka nie przeszkadza w prasowaniu.

Jakie jeszcze akcesoria do prasowania wybrać?

W hurtowni desek do prasowania znaleźć można również nakładki na żelazka czy siatki do prasowania. Te pierwsze są odporne na działanie wysokich temperatur oraz chronią tkaniny przed przypaleniem żelazkiem. Dodatkowo zapobiegają wybłyszczaniu się tkanin. Uniwersalny rozmiar nakładki na żelazko sprawia, że nadaje się ona do wszystkich typów tych urządzeń.

Siatka do prasowania ma zbliżone właściwości, jak nakładka na żelazko, jednak zamiast montować ją na urządzeniu, kładzie się ją na prasowanej odzieży czy materiale. Oprócz ochrony ubrań siatka do prasowania chroni również samo żelazko, zabezpieczając jego stopę przed zarysowaniami czy zabrudzeniami.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com