...
  • Namiot kempingowy, 7-os., zielony, 350x350x280 cm, tafta 185T Lumarko!

Informacje tel: 604438560
Kolor Zielony
Rozmiar N/A
630.46
Stk. Mit dem wishlist
Versand innerhalb 5 Tage
Versandpreis Der Mangel an
Die Verfügbarkeit von Duża dostępność
Das Gewicht der 7.25 kg
EAN 8721012208957

Zamówienie telefoniczne: 0585726454

Lassen Sie Ihr Handy

Ten namiot kempingowy o nowoczesnym wyglądzie ochroni Cię przed nieprzyjemną pogodą i zapewni wygodne miejsce na każdą przygodę.

  • Pełna wodoszczelność: ten namiot kempingowy wykonano z poliestru z powłoką PU, dzięki czemu jest wodoszczelny i odporny na wiatr. Podklejone szwy skutecznie zapobiegają przenikaniu wody deszczowej, a wytrzymała podłoga pomaga utrzymać suchość i komfort we wnętrzu.
  • Konstrukcja z podwójnymi oknami: okna z siatki zapewniają doskonałą wentylację i chronią przed owadami, a wodoodporne okna oferują ochronę przed wiatrem i deszczem.
  • Łatwy dostęp: drzwi zapinane na zamek umożliwiają łatwe wchodzenie i wychodzenie z namiotu. Drzwi można zwinąć i zabezpieczyć za pomocą mocowań. Poprawiają również przepływ powietrza i zapewniają dostęp naturalnego światła.
  • Wygodny dostęp do przewodu elektrycznego: specjalne wejście na kabel umożliwia łatwe podłączenie przedłużacza z zewnętrznego źródła zasilania.
  • Składana i lekka konstrukcja: składana i lekka konstrukcja pozwala na łatwe spakowanie namiotu i schowanie go do dołączonej torby transportowej.

Ostrzeżenie:

  • Trzymaj wszystkie źródła ognia i ciepła z dala od tego produktu.
  • Kolor: zielony
  • Materiał namiotu: poliester 185T z powłoką PU
  • Materiał siatki: poliester 68D
  • Materiał podłogi: PE
  • Wymiary: 350 x 350 x 233 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymiary po spakowaniu: 64,5 x 17,5 x 17,5 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Liczba osób: 7
  • Rodzaj namiotu: namiot kempingowy, tipi
  • Kształt: tipi
  • Waga: 6,4 kg
  • Liczba sypialni: 1
  • Liczba drzwi: 1
  • Liczba okien: 2
  • Wejście zamykane na podwójny zamek
  • Z wejściem na kabel
  • Wymagany montaż: tak
  • Zawartość przesyłki:
  • 1 x namiot
  • 1 x torba transportowa
Ostrzeżenie Trzymaj wszystkie źródła ognia i ciepła z dala od tkaniny produktu. Produkt nie jest odpowiedni do stosowania w trudnych warunkach atmosferycznych, np. przy silnym wietrze, opadach śniegu i ekstremalnych zjawiskach pogodowych. GPSR
Die Signatur der
E-Mail
Stellen Sie eine Frage
 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com