...
  • Skórzana listonoszka męska z kieszonkami — Peterson Lumarko!

Skórzana, jednokomorowa listonoszka męska zamykana klapą z magnetycznym klipsem oraz suwakiem. Wewnątrz dwie praktyczne kieszonki, jedna z nich zamykana suwakiem. Dodatkowo trzy zewnętrzne kieszonki (jedna z nich ukryta pod klapką).

234.89
opak Le wishlist
Expédition en od 24h
Prix d'expédition Le manque de
La disponibilité des Duża dostępność
Le poids de la 0.34 kg
ANASE 5903051172953

Zamówienie telefoniczne: 0585726454

Laissez votre téléphone

Skórzana listonoszka męska z kieszonkami — Peterson

  • Polska marka | Produkt renomowanej marki wyróżniającej się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania.
  • Najwyższa jakość wykonania | Odszyta z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych materiałów jest gwarancją długiego użytkowania.
  • Klasyczny wygląd | Listonoszka zamykana klapką na magnes oraz zamkiem błyskawicznym. Wszystkie okucia w torebce mają piękny kolor starego złota, co tworzy świetny kontrast dla czarnego koloru skóry.
  • Pojemna i funkcjonalna | Torba pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi jak portfel, telefon, klucze. Wyposażona w 2 kieszenie wewnętrzne i 3 zewnętrzne.
  • Solidne wykończenie | Środek wyściełano praktyczną podszewką. Takie wykończenie to podstawa, jeżeli wnętrze listonoszki ma pozostać w nieskazitelnym stanie przez długie lata!
  • Wygoda i komfort noszenia | Listonoszka zawieszona na długim, regulowanym pasku o solidnym mocowaniu.

 


Bardzo dobra organizacja

Torba jednokomorowa zamykana klapką na magnes oraz solidnym zamkiem błyskawicznym. W komorze mieszczą się 2 kieszonki. Jedna jest zapinana zamkiem błyskawicznym, natomiast druga kieszeń jest otwarta.

Listonoszka posiada także 3 kieszenie zewnętrzne - jedna z nich została wyszyta pod klapką, druga - na klapce, trzecia z tyłu listonoszki. Wszystkie przegródki są na suwak.

 


Komfort użytkowania

Listonoszka zawieszona jest na długim, regulowanym pasku, który również wykonany jest ze skóry

Regulacja umożliwi Ci idealne dopasowanie do Twojej sylwetki i wzrostu. Maksymalna długość paska to 130 cm.

Informacje tel::
604438560
Płeć:
męska
Materiał:
skóra naturalna
Szerokość:
15 cm
Wysokość:
20 cm
Marka:
Peterson
Kolor główny:
czarny
Styl:
miejski/casual
Wielkość:
mała
Wzór:
bez wzoru
Kolor okuć:
złoty
Gwarancja:
24 MIESIĄCE
model/typ:
listonoszki/crossbody
Sposób noszenia:
na ramię, przez ramię (crossbody)
Kształt:
prostokąt
Pasek:
regulowany, stały
Podszewka:
tak
Format A4:
nie mieści
Sposób zamykania:
klapka, magnes, suwak
Ilość kieszeni:
5
Ilość komór:
1
cechy szczególne:
High Quality, kieszeń na telefon, kieszeń zewnętrzna, suwak pod klapką
Głębokość:
5 cm
Maksymalna długość paska:
130 cm
Tłumaczenia:
eng, fre, rus
gabaryt InPost:
B
La Signature de la
Courriel
Poser une question
 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com