...
  • Fotele masujące

Hurtownia artykułów gospodarstwa domowego posiada w swojej ofercie również fotele masujące, dzięki którym relaks po ciężkim dniu nie będzie stanowił żadnego problemu. Fotel do masażu pozwoli na chwilę zapomnienia i rozluźnienia, podczas oglądania telewizji. Elementy masujące pozwalają na niczym nieskrępowany relaks, a funkcja podgrzewania rozluźnia napięcie.

Hurtownia oferuje również przenośne fotele kosmetyczne, które są doskonałym wyborem zarówno w profesjonalnych zakładach kosmetycznych, jak i prywatnych domach. Ten fotel kosmetyczny jest miękki, wygodny, a dzięki zastosowaniu odpornego materiału z łatwością można usuwać z jego powierzchni kremy, olejki i inne stosowane substancje. Co więcej, te przenośne fotele mają w zestawie torbę transportową, dzięki której ich przewożenie jest niezwykle łatwe.

  • Parametry

Jakie fotele do masażu można wybrać?

Fotel do masażu nie musi być jednoosobowy. Nasza hurtownia posiada w asortymencie dwu, trzy, a nawet czteroosobowe sofy i fotele masujące, które idealnie nadają się do salonu. Relaksujące wibracje przyjemnie odprężają, a sterowanie przy pomocy specjalnego pilota jest szybkie i proste.

Kilkuosobowe fotele masujące pozwalają na zapewnienie relaksu większej grupie, a estetyczny design idealnie wpisuje się w trendy aranżacji wnętrz. Podgrzewane siedzisko to jeszcze większy relaks, który można sobie zapewnić, wciskając jedynie jeden przycisk. Oparcie fotela do masażu można wygodne odchylić i ustawić pod pożądanym kątem, a podnóżek ustawić tak, by było, jak najwygodniej.

Fotele do masażu występują w wielu kolorach, więc ich dopasowanie do aranżacji mieszkania nie stanowi żadnego problemu. Hurtownia oferuje również różne wykończenia. Wybrać można modele z ekoskóry lub tkaniny, w zależności od upodobań i potrzeb.

Oprócz foteli do masażu, w hurtowni znaleźć można również siedziska do masażu w wielu kolorach. Krzesełka są łatwe w czyszczeniu, a regulowana wysokość i możliwość obrotu sprawiają, że jest komfortowe i z łatwością można dostosować go do swoich potrzeb.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com